Reklama

Pojadą ku czci św. Jana Pawła II

29/04/2016 07:29

1 maja Przeworskie Koło Turystyki Rowerowej „Leliwa” już po raz szósty organizuje rowerową pielgrzymkę do Jodłówki imienia św. Jana Pawła II.

Jest to sztandarowa pozycja spośród wypraw rowerowych organizowanych przez stowarzyszenie. Po raz pierwszy odbyła się w 2011 r. Wzięło wówczas w niej udział 52 członków. Z roku na rok frekwencja wśród miłośników jazdy na rowerze, a zarazem pielgrzymów rosła. W roku 2013 w drogę udało się 156 cyklistów, a rok później aż 243. Do tej pory jest to najlepszy wynik w historii wyjazdów pod szyldem „Leliwy” na podkarpackie szosy. Tradycją stało się, że rowerzyści co rok wyjeżdżają z placu przy bazylice pw. Ducha Świętego w Przeworsku. W tym roku zbiórka uczestników będzie miała miejsce o 9.00. Wyjazd nastąpi pół godziny później. Około godziny 10.30 planowany jest postój w Zarzeczu w miejscowym parku, przewidziane jest zwiedzanie pałacu. Po godzinnej przerwie odjazd w kierunku Jodłówki, gdzie o 14.00 odprawiona zostanie msza święta. Po modlitwie planowany jest powrót. Zakończenie przewidziano na godz. 18.00 na terenie parafii pw. św. Barbary w Przeworsku. Zapisy pod nr tel. 668 029 382 oraz e-mailem pktrleliwa@gmail.com do 29 kwietnia.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama