Reklama

Pojazd zawisł na ogrodzeniu. Pasażer zmarł

Tragiczny w skutkach okazał się wypadek w Iwierzycach, do którego doszło pod koniec września. Pasażer hondy po tygodniu przegrał walkę o życie. Sprawca trafił do aresztu.

25 września kierujący hondą accord 25-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zjechał z drogi. Samochód uderzył w przepust, potem w betonowe ogrodzenie posesji, na którzym zawisł. 

Kierujący i pasażer trafili do szpitali. Kierujący miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Niestety 39-letni pasażer 2 października zmarł. 25-latek trafił do aresztu, usłyszał  zarzuty spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu.


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piter - niezalogowany 2016-10-10 11:03:28

    (*)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sabina - niezalogowany 2016-10-15 00:01:35

    Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Mam bardzo ważną wiadomość. Sabina176@onet.eu 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości