Tragiczny w skutkach okazał się wypadek w Iwierzycach, do którego doszło pod koniec września. Pasażer hondy po tygodniu przegrał walkę o życie. Sprawca trafił do aresztu.
25 września kierujący hondą accord 25-letni mieszkaniec gminy Iwierzyce nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku zjechał z drogi. Samochód uderzył w przepust, potem w betonowe ogrodzenie posesji, na którzym zawisł.
Kierujący i pasażer trafili do szpitali. Kierujący miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Niestety 39-letni pasażer 2 października zmarł. 25-latek trafił do aresztu, usłyszał zarzuty spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem alkoholu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Mam bardzo ważną wiadomość. Sabina176@onet.eu
(*)
Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Mam bardzo ważną wiadomość. Sabina176@onet.eu