Na początku marca, policjanci dostali zgłoszenie, że ktoś zdewastował wagon, który stał na bocznicy kolei wąskotorowej w Przeworsku.
Wandal powybijał szyby, podpalił siedzenia i uszkodził monitory informacyjne dla podróżnych. Szkody wyceniono na osiem tysięcy złotych. Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze