Reklama

Policja złapała wandala

28/03/2016 11:57

Na początku marca, policjanci dostali zgłoszenie, że ktoś zdewastował wagon, który stał na bocznicy kolei wąskotorowej w Przeworsku.

Wandal powybijał szyby, podpalił siedzenia i uszkodził monitory informacyjne dla podróżnych. Szkody wyceniono na osiem tysięcy złotych. Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości