Dziś w nocy, z 9 na 10 listopada, funkcjonariusze z Przemyśla prowadzili działania „Bezdomny”. Starali się dotrzeć z pomocą do jak największej liczby potrzebujących.
– W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym apelujemy o wrażliwość empatię na potrzeby drugiego człowieka. Nie pozostawajmy obojętni widząc osobę, która naszym zdaniem potrzebuje pomocy i wsparcia. Nie przechodźmy obojętnie wobec osób śpiących na ławkach, przebywających na dworcach i w pustostanach. Każdy sygnał w takiej sprawie będzie sprawdzany i być może będzie to działanie ratujące komuś życie – apeluje policja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze