Reklama

Policjanci i strażnicy miejscy z Przemyśla nocą poszukiwali osób bezdomnym

Dziś w nocy, z 9 na 10 listopada, funkcjonariusze z Przemyśla prowadzili działania „Bezdomny”. Starali się dotrzeć z pomocą do jak największej liczby potrzebujących.

– W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym apelujemy o wrażliwość empatię na potrzeby drugiego człowieka. Nie pozostawajmy obojętni widząc osobę, która naszym zdaniem potrzebuje pomocy i wsparcia. Nie przechodźmy obojętnie wobec osób śpiących na ławkach, przebywających na dworcach i w pustostanach. Każdy sygnał w takiej sprawie będzie sprawdzany i być może będzie to działanie ratujące komuś życie – apeluje policja.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości