Reklama

Policjanci jadący do wypadku sami mieli wypadek...

Dziś, ok. g. 14, w Zarzeczu dachowała osobówka. Jadący do tego zdarzenia radiowóz na sygnałach zderzył się z mercedesem.

Przed g. 14 w Zarzeczu kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i dachował. Obaj mężczyźni jadący autem trafili do szpitali. DW 858 relacji Zarzecze – Ulanów została odblokowana przed g. 18.

Po godz. 14 na ul. Wolności w Nisku skręcający w lewo kierowca mercedesa prawdopodobnie nie zauważył, że jest wyprzedzany przez pojazd uprzywilejowany (jadący do wyżej wymienionnego zdarzenia) i zajechał mu drogę. Policjant kierujący radiowozem, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w bok, jednak zahaczył lekko o auto i uderzył w latarnię.

Do szpitala na badania przewieziono 2 policjantów i kierowcę mercedesa. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wyjbane - niezalogowany 2016-07-18 21:57:15

    A mandatu policjantom już nie dali .... co za kraj 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości