Dzisiaj, 15 grudnia, wczesnym rankiem, zasnutym jeszcze mrokiem, w trosce o bezpieczeństwo pieszych policjanci ofiarowywali im odblaski i kamizelki.

Dzięki wspólnej akcji Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu elementy odblaskowe trafiły w ręce mieszkańców Żabna, Grabczyn i Nowin zaraz po rannym nabożeństwie.
Funkcjonariusze odwiedzili także Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i Pocieszenia w Radomyślu nad Sanem. Ksiądz Józef Turoń, kustosz radomyskiego sanktuarium, przyłączył się do kampanii informacyjnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze