Reklama

Policjanci rozdawali odblaski

Dzisiaj, 15 grudnia, wczesnym rankiem, zasnutym jeszcze mrokiem, w trosce o bezpieczeństwo pieszych policjanci ofiarowywali im odblaski i kamizelki.


fot.KPP Stalowa Wola

Dzięki wspólnej akcji Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu elementy odblaskowe trafiły w ręce mieszkańców Żabna, Grabczyn i Nowin zaraz po rannym nabożeństwie.

Funkcjonariusze odwiedzili także Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej i Pocieszenia w Radomyślu nad Sanem. Ksiądz Józef Turoń, kustosz radomyskiego sanktuarium, przyłączył się do kampanii informacyjnej.

  Policjanci rozdali ponad 100 opasek i 30 kamizelek.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości