Reklama

Policjanci ścigali pijanego kierowcę tira. Miał 2,7 promila!

Policjanci zwrócili uwagę na zagrażające bezpieczeństwu innych użytkowników zachowanie kierowcy kilkunastotonowego pojazdu.

Kierowca tira jechał DK4 w sposób stwarzający zagrożenie dla innych uczestników ruchu, co nie uszło uwadze innych kierowców. Poinformowali policję. Wysłany patrol ruchu drogowego zauważył opisywany samochód, funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że o ten pojazd chodzi, ponieważ kierowca jechał zygzakiem, co utrwalił wideorejestrator radiowozu. Policjanci zatrzymali pojazd, musieli siłą wyciagać kierowcę z kabiny – nie reagował na polecenia. Miał konkretne powody, aby starać się uniknąć kontroli – 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 
38-latek odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości