56-letni przemyślanin poinformował rodzinę, że zamierza skoczyć z mostu.
Wczoraj po g. 5 do przemyskich policjantów z prośbą o interwencję zwrociła się rodzina mężczyzny, który twierdził, że zamierza skoczyć z mostu.
Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania 56-latka. Zauważyli go policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego, stał w Sanie w okolicy mostu Orląt Przemyskich. Natychmiast zareagowali i wyciągnęli mężczyznę z wody, dzięku czemu nie doszło do najgorszego.
Przybyli na miejsce ratownicy przekazali 56-latka pod opiekę lekarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze