Reklama

Policjanci wyciągnęli mężczyznę z Sanu

56-letni przemyślanin poinformował rodzinę, że zamierza skoczyć z mostu.

Wczoraj po g. 5 do przemyskich policjantów z prośbą o interwencję zwrociła się rodzina mężczyzny, który twierdził, że zamierza skoczyć z mostu.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania 56-latka. Zauważyli go policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego, stał w Sanie w okolicy mostu Orląt Przemyskich. Natychmiast zareagowali i wyciągnęli mężczyznę z wody, dzięku czemu nie doszło do najgorszego.

Przybyli na miejsce ratownicy przekazali 56-latka pod opiekę lekarzy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama