St. sierż. Sebastian Hombek w lipcu w zawodach w kulturystyce i fitness w Kielcach wywalczył srebrny medal.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zdecydowanie lepiej wygląda w mundurku
Zdecydowanie lepiej wygląda w mundurku