W niedzielę 28 lipca drużyna Przemyśl Bears podejmowała u siebie drużynę Rockets z Rzeszowa. Mecz zakończył się wynikiem 27:35 dla gości.
Mecz rozgrywany na stadionie Polonii wlał nieco otuchy w serca zawodników oraz kibiców „Niedźwiedzi”. Po pierwszym starciu tych zespołów, zakończonym deklasacją przemyślan ze strony zawodników ze stolicy Podkarpacia 34:6, Bearsi stawili opór przeciwnikom.
Zabrakło niestety czasu, aby wyrównać i goście zwyciężyli z przewagą jednego przyłożenia. Po porażce, przemyska drużyna plasuje się na 4 miejscu w grupie wschodniej 2 Ligi Futbolu Amerykańskiego z dorobkiem 2pkt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze