Mężczyzna odpowie za wypowiadanie obraźliwych słów w czasie procesji obrządku grekokatolickiego, która odbywała się w dniu 26 czerwca 2016 r., ulicami miasta Przemyśla, tj. o czyn z art. 133 kk.

Komenda Miejska Policji w Przemyślu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, wykonuje czynności w sprawie znieważenia Rzeczpospolitej Polskiej.
Przemyscy policjanci proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym przemyskiej komendy.
Telefon 16 677 34 12 lub pod numerem alarmowym 997.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Myślę że pan Huk lub pani Tucka mogą wiedzieć kto to ale raczej nie powiedzą....
Banderowiec ze zdjęcia śmieje się Polakom w twarz.
Przemyska policja potwierdza ze jest banda przyglupow czego nic nie robili jak owy pan zniewazyl PR przeciez stali obok I nic nie zrobili takze o co chodzi?
przecież te przemyskie banderowskie pomiotła dobrze wiedzą i znają kto on za zacz, ale obowiązująca ich wszystkich poprawność banderowska nie pozwoli na skazanie przez polski sąd tego ukraińskiego badziewia.
Pytanie, czy takie zachowanie pozwala na zastosowanie interwencji.
Nie mieszkam w P-ślu , ale przecież to indywiduum gdzieś musi mieszkać . Czyli ma bliższych- czy dalszych sąsiadów , ale ma . No to w czym problem ,ażeby go rozpoznać i zgłosić ? . Jeśli boją się najbliżsi sąsiedzi , no to to ci z dalszych posesji niech zgłoszą . W CZYM PROBLEM?
Dawno powinien juz byc osądzony!! aeok Facebook pomoże-udostepniamy
Poczekajcie do czerwca, sam się ujawni na procesji !
Do tampam - picie piwa w miejscu publicznym pozwala na zastosowanie interwencji a znieważanie Rzeczypospolitej i to publicznie już nie ? Puknij się w swój łeb banderowcu !
W ubiegłym roku połowa procesji wznosiła banderowskie hasła co niektórzy mieli na piersiach medale za mordowanie Polaków ciekawe co w tym roku wymyślą by ubliżyć Polakom?
Orkiestra za granie tego banderowskiego hymnu czerwonej kaliny też powinien być postawiony w stan oskarżenia i cała ta banda krzyczaca banderowskie hasła apeluję do mieszkańców Przemyśla by pokazali w czerwcu że nie tolerują u siebie dziczy ze wschodu która poluje Polsce i Polakom w twarz
Piotr Tyma pewnie wie kto to.
Znam tę twarz. Wygląda jak Apoloniusz Tajner.
Domagam się delegalizacji tej banderowskiej sekty grekokatolickiej.
Myślę że pan Huk lub pani Tucka mogą wiedzieć kto to ale raczej nie powiedzą....
Banderowiec ze zdjęcia śmieje się Polakom w twarz.
Przemyska policja potwierdza ze jest banda przyglupow czego nic nie robili jak owy pan zniewazyl PR przeciez stali obok I nic nie zrobili takze o co chodzi?