Do wypadku doszło dzisiaj, 30 bm., przed godz. 8, w rejonie szkoły w Zalesiu.
10-letnia dziewczynka wybiegła ze szkolnego autobusu na jezdnię, wprost przed nadjeżdżającego opla. Kierująca nim kobieta nie miała szans na zahamowanie i potrąciła uczennicę. Na szczęście nie ucierpiała ona poważnie, jednak z niegroźnymi dla życia obrażeniami trafiła do szpitala.
– Apelujemy do kierowców o rozsadek i rozwagę na drodze, szczególnie w rejonie placówek oświatowych, a do rodziców oraz opiekunów o przypominanie dzieciom, jak powinny bezpiecznie się zachowywać, podczas przechodzenia przez jezdnię – mówi sierż. sztab. Monika Tomczyszyn Pachołek, oficer prasowy KPP w Lubaczowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze