Mężczyzna ze złamaną nogą i ogólnymi stłuczeniami trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło 24 bm., tuż przed godz. 11.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volskwagenem, 49-letni mieszkaniec Przemyśla, potrącił pieszego poruszającego się o kulach. W wyniku wypadku 68-letni pieszy doznał złamania kości piszczelowej oraz ogólnych stłuczeń – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP Przemyśl.
Poszkodowany trafił do szpitala. Pieszy i kierowca byli trzeźwi. Przemyscy policjanci pracują nad ustaleniem dokładnego przebiegu zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze