Reklama

Potrącenie pieszego w Buszkowicach

Mężczyzna ze złamaną nogą i ogólnymi stłuczeniami trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło 24 bm., tuż przed godz. 11.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volskwagenem, 49-letni mieszkaniec Przemyśla, potrącił pieszego poruszającego się o kulach. W wyniku wypadku 68-letni pieszy doznał złamania kości piszczelowej oraz ogólnych stłuczeń – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP Przemyśl.

Poszkodowany trafił do szpitala. Pieszy i kierowca byli trzeźwi. Przemyscy policjanci pracują nad ustaleniem dokładnego przebiegu zdarzenia. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości