Do zdarzenia doszło dziś, 8 bm., tuż przed godz. 6 na ul. Ofiar Katynia w Przemyślu.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fiatem uno 37-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił prawidłowo przechodzącego 28-letniego meżczyznę, również mieszkańca powiatu. Pieszy doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia, byli trzeźwi – informuje sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
Policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia, równocześnie przypominają, że deszczowej aurze towarzyszą bardzo trudne warunki drogowe, dlatego, kierowco, noga z gazu!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W sprawie wypadku proszę Potrąconego Pana albo jego rodzinę o kontakt na email:irena.f81@op.pl
Głupota i bezmyślność pieszych też nie ma granic
Na PASACH bucu, na PASACH go potrącił. Dotarło to do twego zakutego łba?
Nie znam sprawy ale z doświadczenia to wiem że kierowca ma uważać... Zgodzę się z tym pod warunkiem że pieszy wie co robi!On ma nogi samochód to maszyna w 1s się nie zatrzyma
Za potrącenie pieszego na przejściu powinni zabierać prawo jazdy dożywotnio! takie sytuacje nie powinne mieć miejsca. Oczywiście o ile pieszy prawidłowo przechodził, a nie wtargną nagle na pasy.
Potrącił go gdy ten szedł do pracy, schodząc juz z przejścia. Idiota jechał za szybko,nie zwracając uwagi na deszcz i ludzi. Nie wtargnął na przejście pieszy tylko kierowca nie dostosowal prędkości do warunków panujących na drodze.
Widzę, tu samych specjalistów wyrokujących winę kierowcy. Ciekaw jestem również na jakiej podstawie redaktor "życia" określił, że pieszy szedł prawidłowo. Pieszy wbiegł prosto pod auto zza autobusu, kierowca nie miał prawa nic zrobić.
W sprawie wypadku proszę Potrąconego Pana albo jego rodzinę o kontakt na email:irena.f81@op.pl
Głupota i bezmyślność pieszych też nie ma granic
Na PASACH bucu, na PASACH go potrącił. Dotarło to do twego zakutego łba?