Do zdarzenia doszło dziś, ok. godz. 6.30, na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej i Ofiar Katynia w Przemyślu.
Policjanci KMP Przemyśl ustalili, że podczas gdy 57-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, został potrącony przez 52-letniego obywatela Ukrainy kierującego golfem.
Ranny mieszkaniec gminy Stubno trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne i mężczyzna wrócił dziś do domu. Pieszy i kierowca byli trzeźwi.
Sprawcę ukarano 500-złotowym mandatem i zatrzymano dowód rejestracyjny jego pojazdu za uszkodzenia pokolizyjne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pie...lony kaban ,powinni mu za to 10 000 zł kary dać,dlatego 0 szacunku dla ukraińców.
Spectre- troche szacunku! To tez sa ludzie i kazdemu mogl sie przytrafic taki wypadek. Dobrze ze skonczylo sie na tym.
Nie można mieć szacunku dla tych,którzy nie mają szacunku dla nas.Ci ukraińcy się masowo panoszą po Przemyślu i jeszcze sobie chcą go odbić ,nie tylko to miasto ale całe Podkarpacie i części innych województw.Nie wspomnę co nam robili w czasach ostatnich wojen światowych.
Odwagi, wszak masz obronę terytorialną! Słowianie Ukraińcy mogą ci nagwizdać.
Kto ich broni nie wie jak oni się zachowuja i jak jeżdżą... codziennie to widzę, tragedia, zero kultury jak i w miejcach publicznych tak i na drodze. Jeśli się przyjeżdża do obcego kraju to poznaje się podstawowe rzeczy... ale to jest jakieś zacofane państwo...
Pie...lony kaban ,powinni mu za to 10 000 zł kary dać,dlatego 0 szacunku dla ukraińców.
Spectre- troche szacunku! To tez sa ludzie i kazdemu mogl sie przytrafic taki wypadek. Dobrze ze skonczylo sie na tym.
Trafiła kosa na kamień. A gulf na lawetę po spotkaniu z twardym człowiekiem.