Do wypadku drogowego doszło dzisiaj, tuż po godz. 6.20, w Pruchniku, na ul. Markiewicza.
29-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, który jechał fiatem punto, potrącił pieszą. Kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.
Poszkodowana, 67-letnia mieszkanka pow. przemyskiego, z obrażeniami trafiła do szpitala w Jarosławiu.
Kierujący i piesza byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z posterunku w Pruchniku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze