Reklama

Potrącenie pieszej. Kobieta trafiła do szpitala

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj, tuż po godz. 6.20, w Pruchniku, na ul. Markiewicza.

29-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, który jechał fiatem punto, potrącił pieszą. Kobieta przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Poszkodowana, 67-letnia mieszkanka pow. przemyskiego, z obrażeniami trafiła do szpitala w Jarosławiu.

Kierujący i piesza byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z posterunku w Pruchniku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości