Do zdarzenia doszło dziś rano, 20 bm., koło godziny 6. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego nie podano czy jednoslad mial na wyposażeniu swiatla przednie i tylne włączone i kierujący rowerzysta ubrany byl w kamizelke odblaskowa? Na zdjęciach nie widać wlaczonego o tej porze oświetlenia ulic. A tyle mówi się na temat bezpieczeństwa.
W sprawie wypadku proszę Potrąconego rowerzystę lub jego rodzinę o kontakt na email:irena.f81@op.pl
Przepisy drogowe nie nakazują zakładania kamizelki odblaskowej w mieście, rowerzysta miał włączone światła tylne i przednie. Kierowca samochodu ewidentnie nie zastosował się do przepisów drogowych.
Dlaczego nie podano czy jednoslad mial na wyposażeniu swiatla przednie i tylne włączone i kierujący rowerzysta ubrany byl w kamizelke odblaskowa? Na zdjęciach nie widać wlaczonego o tej porze oświetlenia ulic. A tyle mówi się na temat bezpieczeństwa.
W sprawie wypadku proszę Potrąconego rowerzystę lub jego rodzinę o kontakt na email:irena.f81@op.pl
Przepisy drogowe nie nakazują zakładania kamizelki odblaskowej w mieście, rowerzysta miał włączone światła tylne i przednie. Kierowca samochodu ewidentnie nie zastosował się do przepisów drogowych.