Do zdarzenia doszło 10 bm., około godz. 14, w miejscowości Jagiełła.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
ja widze dwa inne samochody a jak wy?a4 i a6 albo a4 nowy model
co to kurwa jest 2 inne auta wy kurwy
Akurat w tym przypadku chlopak ktory wyjezdzal z tej drogi nie mial pierwszenstwa wiec zanim cos napiszecie sprawdzcie jak faktycznie jest.
Dokładnie te na ostatnim zdjęciu jest AUDI A4 W SEDANIE A NIE A6 C5!!!!!!!!!! Dziecko Nie miało PIERWSZEŃSTWA WPIEPSZYŁO SIĘ POD BOK SAMOCHODU!!!!!!!!!!
Widać i to bardzo że inne auta, zresztą wystarczy spojrzeć na felgi. Brak słow.
Zdjęcia posklejane z dwóch kolizji pewnie jakaś kobieta jest autorem alusy się różnią pogięcie blachy nad lampą zupełnie inne na jednym zdjęciu nie ma przeciwmgielnego na drugim jest.Do autora jak bierzesz pieniądze za swoją pracę i są to nasze pieniądze ponieważ płacone z budżetu państwa to zrób to dobrze a nie traktuj tego mechanicznie.A kierowca niestety tchórz nawet jak miał cofnięte uprawnienia to życie ludzkie szczególnie dziecka jest na pierwszym miejscu!!!!!!!!! dobrze że przeżyło
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ten cham wymusił pierwszeństwo na dziecku. Ty nawet nie wiesz jak było faktycznie i niech idzie siedzieć za to co zrobił bo mu się za takie coś należy zero myślenia podczas jazdy autem !!!!!
wiesniaki po ZSZ się licytują jak to było.
Brawa dla fotografa policja moze sobie wybrac zdjecie i auto jakim poruszal sie sprawca
takiego idjote bym zaj.... jak można potracic chlopaka i zostawic i nie udzielic pomocy takie ludzie nie maja serca i nie maja mózgu
Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
ja widze dwa inne samochody a jak wy?a4 i a6 albo a4 nowy model
były 2 kolizje? co wy odpier...z tymi fotkami?