Reklama

Potrącił dwie 13-latki na przejściu dla pieszych. Ranne trafiły do szpitala

Policjanci z ustrzyckiej komendy ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło 23 marca na ul. 1 Maja.

Wczoraj, 23 marca, po południu na ul. 1 Maja doszło do potrącenia dwóch dziewczynek. Sprawcą wypadku był kierujący oplem 49-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Potrącił on dwie 13-latki, gdy te przechodziły prawidłowo przez jezdnię na przejściu dla pieszych. 

Poszkodowane dziewczynki trafiły do ustrzyckiego szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej jedną z nich zwolniono do domu. Kierujący mężczyzna był trzeźwy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama