Policjanci z ustrzyckiej komendy ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło 23 marca na ul. 1 Maja.
Wczoraj, 23 marca, po południu na ul. 1 Maja doszło do potrącenia dwóch dziewczynek. Sprawcą wypadku był kierujący oplem 49-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego. Potrącił on dwie 13-latki, gdy te przechodziły prawidłowo przez jezdnię na przejściu dla pieszych.
Poszkodowane dziewczynki trafiły do ustrzyckiego szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej jedną z nich zwolniono do domu. Kierujący mężczyzna był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze