Mieszkanka Pawłosiowa została potrącona przez samochód dziś w nocy, 26 bm., tuż po północy, podczas przechodzenia przez jezdnię.
Kierujący pojazdem nie zatrzymał się i odjechał, nie interesując się stanem poszkodowanej i nie udzieliwszy jej pomocy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze