Funkcjonariusze zebrali ślady z miejsca zdarzenia, które pozwolą wyjaśnić przyczyny wypadku.
Do tragicznego wypadku doszło 10 bm., około godz. 21, w Nowosielcu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A miał oświetlenie? Niestety wielu rowerzystów nie ma nawet odblasku. O pieszych to nawet nie wspominam. Głupotą jest wyjechać na drogę po zmierzchu nawet bez najtańszego oswietlenia z chińczyka za 10 zl.
A miał oświetlenie? Niestety wielu rowerzystów nie ma nawet odblasku. O pieszych to nawet nie wspominam. Głupotą jest wyjechać na drogę po zmierzchu nawet bez najtańszego oswietlenia z chińczyka za 10 zl.