Reklama

Pożegnali wakacje na sportowo

25/08/2015 19:00

Miniony weekend obfitował w Lubaczowie w szereg zmagań sportowych. Dwudniowy cykl rozgrywek odbywał się pod hasłem „Pożegnanie wakacji na sportowo”.

Pierwszym sportowym akcentem był turniej piłki siatkowej  o Puchar burmistrza miasta Lubaczowa. Wzięły w nim udział cztery drużyny: drużyna młodzieżowa Asseco Resovii Rzeszów, trzecioligowa drużyna Czarni Oleszyce, czwartoligowa Procadia Lubaczów i VK Slavia Sobrance ze Słowacji. Turniej obfitował w wiele emocji. Po blisko siedmiogodzinnych zmaganiach triumfatorem rozgrywek została drużyna Czarnych Oleszyce. [paywall] Drugie miejsce zajęła Asseco Resowia, na trzeciej pozycji uplasowali się goście ze Słowacji, a czwarta przypadła miejscowej Procadii. Dekoracji zwycięzców dokonał burmistrz Krzysztof Szpyt. 
W niedzielę emocji również nie brakowało. Najpierw na murawę stadionu miejskiego wybiegli najmłodsi  adepci piłki nożnej. W turnieju wzięły udział drużyny: MOS Lubaczów, Footbal Academy Lubaczów, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, Footbal Academy Oleszyce i LKS Czarni Oleszyce. Zawody uświetnił pokaz freestylu – żonglowania i panowania nad piłką. Na zakończenie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, bo jak stwierdzili organizatorzy, nie liczy się wynik, tylko dobra zabawa.
Równocześnie odbywał się turniej siatkówki plażowej w którym wzięło udział dziesięć par. Po długiej rywalizacji najlepsi okazali się Kamil Warzocha i Paweł Dziadosz. Drugie miejsce przypadło zawodnikom ze Słowacji Matuśowi Vetrecinovi i Jozefovi Sekera, a trzecie – Mariuszowi Witko i Radosławowi Ryznerowi.
Zwieńczeniem sportowego weekendu był mecz piłki nożnej Polska – Ukraina + 35. Reprezentacja Polski składająca się z zawodników z Lubaczowa i pobliskich miejscowości okazała się gościnna dla sąsiadów zza wschodniej granicy i uległa 0:3.
Imprezę zorganizowali: Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie i Footbal Academy Lubaczów. – Dziękujemy wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do sprawnego przygotowania i przeprowadzenia turniejów – mówi w imieniu organizatorów Waldemar Łuczak, dyrektor MOS Lubaczów.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lubaczowianin - niezalogowany 2015-08-27 10:19:40

    nie no to są jaja, płatny artykuł w dodatku nie swój?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama