Miniony weekend obfitował w Lubaczowie w szereg zmagań sportowych. Dwudniowy cykl rozgrywek odbywał się pod hasłem „Pożegnanie wakacji na sportowo”.
Pierwszym sportowym akcentem był turniej piłki siatkowej o Puchar burmistrza miasta Lubaczowa. Wzięły w nim udział cztery drużyny: drużyna młodzieżowa Asseco Resovii Rzeszów, trzecioligowa drużyna Czarni Oleszyce, czwartoligowa Procadia Lubaczów i VK Slavia Sobrance ze Słowacji. Turniej obfitował w wiele emocji. Po blisko siedmiogodzinnych zmaganiach triumfatorem rozgrywek została drużyna Czarnych Oleszyce. [paywall] Drugie miejsce zajęła Asseco Resowia, na trzeciej pozycji uplasowali się goście ze Słowacji, a czwarta przypadła miejscowej Procadii. Dekoracji zwycięzców dokonał burmistrz Krzysztof Szpyt.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie no to są jaja, płatny artykuł w dodatku nie swój?
nie no to są jaja, płatny artykuł w dodatku nie swój?