30 września, od g. 15, na boisku przy ul. Glazera (pomiędzy nrami 18 i 20) odbędzie się piknik osiedla Salezjańskiego „Pożegnanie lata” połączony z otwarciem boiska po remoncie.
W programie atrakcje dla dzieciaków – gry i zabawy z animatorem, dmuchańce, a dla dorosłych okazja do spotkania i posmakowania plenerowych specjałów.
Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze