Reklama

Pracownica Urzędu Miejskiego w Przemyślu z koronawirusem

01/05/2020 18:36

Jedna z pracownic Urzędu Miejskiego w Przemyślu została zarażona koronawirusem.

Informację tę potwierdza nam prezydent Przemyśla. – Ta pani była na pracy zdalnej i nie miała kontaktu z innymi pracownikami urzędu od dwóch tygodni. Pierwszy test dał u niej wynik negatywny, natomiast drugi test - po 14 dniach - pokazał wynik pozytywny – powiedział Wojciech Bakun.

– Z kolei inna urzędniczka przed powrotem z pracy zdanej zgłosiła, że miała kontakt z osobą, u której jest podejrzenie zarażenia. W związku z tym pracownica wnioskowała o tydzień urlopu. Test nie wykazał u niej choroby – poinformował prezydent.

Reklama

Zarażona urzędniczka jest spokrewniona z osobą z personelu medycznego z oddziału zakaźnego, u której również potwierdzono Covid-19.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    R - niezalogowany 2020-05-01 19:13:03

    Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana? Chyba nie dlatego że pracuje w UM?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    R - niezalogowany 2020-05-01 19:22:03

    Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana?Chyba nie dlatego że pracuje w UM? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kik - niezalogowany 2020-05-01 19:31:30

    Podobno takie są procedury 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości