Jedna z pracownic Urzędu Miejskiego w Przemyślu została zarażona koronawirusem.
Informację tę potwierdza nam prezydent Przemyśla. – Ta pani była na pracy zdalnej i nie miała kontaktu z innymi pracownikami urzędu od dwóch tygodni. Pierwszy test dał u niej wynik negatywny, natomiast drugi test - po 14 dniach - pokazał wynik pozytywny – powiedział Wojciech Bakun.
– Z kolei inna urzędniczka przed powrotem z pracy zdanej zgłosiła, że miała kontakt z osobą, u której jest podejrzenie zarażenia. W związku z tym pracownica wnioskowała o tydzień urlopu. Test nie wykazał u niej choroby – poinformował prezydent.
Zarażona urzędniczka jest spokrewniona z osobą z personelu medycznego z oddziału zakaźnego, u której również potwierdzono Covid-19.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana? Chyba nie dlatego że pracuje w UM?
Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana?Chyba nie dlatego że pracuje w UM?
Czy zatem wszyscy pracownicy UM podlegają tym podobno procedurom?Czy tylko oni podlegają tym podobno przepisom? Dlaczego testowano ją pierwszy raz skoro kolejne 14 dni wg prezydenta pracowała zdalnie? Ile testów wykonano urzędnikom?
Testowano ją bo jest.córka pielęgniarki z oddziału zakaźnego, u której stwierdzono wirusa.
Ok Skoro miała kontakt z rodziną/pracownikami na pierwszej linii frontu to wiele wyjaśnia
Czy ta druga osoba z dnia dzisiejszego to również zakarzenie z tego samego źródła
Pracownica urzędu to osoba, o której informowano wczoraj.
Czyli wskazuje ze ta pani nie przestrzegała zasad siedzenia w domu skoro byla spokrewniona z oddzialu zakaznego nie sadze zeby z nia mieszkala dojebac kare 30 tys ZOSTAN W DOMU
Siedzą w domu osoby objęte kwarantanną.Trudno zabraniac kontaktów matce z córką które14 dni temu miały testy negatywne.Skoro matce/pielegniarce wyszedł kilka dni temu pozytywny (domyślam się, że pracownicy oddziału zakaznego mają testy częściej) zrobiono córce/urzedniczce kolejny test, tym razem, niestety pozytywny. Tak to próbuje logicznie zrozumieć .Wygląda na prawidłową procedurę
Piszą że lekarka i pielęgniarki nie zarazily się w szpitalu,to poczatek zakażenia było z zewnątrz ciekawi mnie czy sanepid znalazł pierwotne źródło i wdrożył procedury czy będziemy mieć coraz więcej przypadków
A w poniedziałek jak otworzą gelerię to się dopiero zacznie. Ludzie uważajcie ne siebie!!!
Spasuj... "Walic virusa" - "pisowski trollu". Nie masz wiedzy to nie pier..l. Koronawirus pustoszy twoją pustą "grzechotkę" -głowę od dawna, dlatego zwróć się do poczty polskiej, aby przysłała tobie, wraz z reklamą wyborczą niejakiego "Adriana" skierowanie do psychiatry i wezwanie przed oblicze najjaśniejszego "wirusa z Żoliborza". amen
A czy mis robil sobie kupke dzis? Bo mu pod czaszka g...o siedzi
R - jeśli nie mieszkają razem to trzeba mieć mózg i myśleć o możliwym zakażeniu ! Cała masa osób rodzin się od ogłoszenia kwarantanny się nie widziała w trosce o zdrowie i życie swoje oraz najbliższych ! Jeśli dochodzi do sytuacji, że matka pracuje w szpitalu i jest na 1 linii frontu i do zakażenia może dojść codziennie to już jest całkowita nieodpowiedzialność z obu stron !! Ciekawe w ilu sklepach Panie były itp...
A gdzie Prezidę z Łapą, zdrowi czy aby?
Widać jak ważną osobistością jest nasz prezydent i jak liczą się z Jego zdaniem jak na ingresie nowego biskupa pokazano naszego prezydenta nie dość, że w roli drugoplanowej to jeszcze w zakrystii. Heeeee
Za dużo tych księży,biskupów,kościołów , zacznijcie płacić podatki tak jak wszyscy obywatele wtedy możecie sie wypowiadać .Ingresy synody jaki to ma sens,szaty złotem kapiące gdzie wasza skromność ,niesienie pomocy? Tylu księży ,kto to widział,jeszcze im ,źle,naciągacie biednych chorych ludzi na jakieś rekolekcje ewangelizacyjne,które nic nikomu nie dają tylko Wam kasę.Byłem widziałem,przeżyłem kto to widział wierni mają myć kościół,ha,ha,ha.Czarna mafia ma się dobrze.
Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana? Chyba nie dlatego że pracuje w UM?
Z jakiej przyczyny pani ta była dwukrotnie testowana?Chyba nie dlatego że pracuje w UM?
Podobno takie są procedury