Reklama

Pracownik szpitala zakażony COVID-19. Oddział ginekologiczno-położniczy wstrzymuje przyjęcia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku pinformował dziś, że 15 sierpnia u jednego z pracowników potwierdzono badaniami zakażenie.

Placówka informuje, że sanepid po opracowaniu ogniska skierował na kwarantannę 1 lekarza i 3 położne z oddziału położniczo-ginekologicznego.  Z powodu braków kadrowych spowodowanych kwarantanną części personelu, zdecydowano o okresowym wstrzymaniu nowych przyjęć na tym oddziale.  

Ponadto Poradnia ginekologiczno-położnicza dziś, 17 sierpnia, i jutro, 18 sierpnia, jest nieczynna.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości