Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku pinformował dziś, że 15 sierpnia u jednego z pracowników potwierdzono badaniami zakażenie.
Placówka informuje, że sanepid po opracowaniu ogniska skierował na kwarantannę 1 lekarza i 3 położne z oddziału położniczo-ginekologicznego. Z powodu braków kadrowych spowodowanych kwarantanną części personelu, zdecydowano o okresowym wstrzymaniu nowych przyjęć na tym oddziale.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze