Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 86-letniej mieszkanki Oleszyc.
Ciało kobiety znaleziono dziś rano, 11 bm., przed jednym z bloków w Oleszycach. Wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobnie 86-letnia kobieta wypadła z okna mieszkania usytuowanego na II piętrze budynku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
LoL