Tradycji stało się zadość. Reprezentacja Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, jak co roku, zawitała do nas z najlepszymi życzeniami świątecznymi. Odwdzięczyliśmy się słodkościami, które maluchom zawsze poprawiają humor.
Stałym elementem redagowania numeru świątecznego gazety jest moment, w którym w redakcyjnych progach meldują się przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Taka wizyta nie mogła się nie odbyć i w tym roku. We wtorek, 16 grudnia, znów zapukali do nas sympatyczni goście.
Jak zawsze byli na tę okoliczność świetnie przygotowani. Przyszli do nas w okolicznościowych strojach, by wyrecytować nam świąteczne życzenia radosnych, otulonych śniegiem świąt oraz wiele szczęścia w Nowym Roku. Ten piękny przekaz płynął od dzieci, dyrekcji, rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i był dla nas bardzo miłym przerywnikiem w pracy.
Serdecznie dziękujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze