Reklama

Przedświątecznych wizyt ciąg dalszy


Tradycji stało się zadość. Reprezentacja Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, jak co roku, zawitała do nas z najlepszymi życzeniami świątecznymi. Odwdzięczyliśmy się słodkościami, które maluchom zawsze poprawiają humor.


Stałym elementem redagowania numeru świątecznego gazety jest moment, w którym w redakcyjnych progach meldują się przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Taka wizyta nie mogła się nie odbyć i w tym roku. We wtorek, 16 grudnia, znów zapukali do nas sympatyczni goście.

Jak zawsze byli na tę okoliczność świetnie przygotowani. Przyszli do nas w okolicznościowych strojach, by wyrecytować nam świąteczne życzenia radosnych, otulonych śniegiem świąt oraz wiele szczęścia w Nowym Roku. Ten piękny przekaz płynął od dzieci, dyrekcji, rodziców oraz pracowników Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu i był dla nas bardzo miłym przerywnikiem w pracy.

Reklama

Serdecznie dziękujemy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/12/2025 09:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama