Reklama

Przekazali wsparcie dla małych pacjentów

W ostatnim czasie media zdominowały informacje o ogromie pomocy, jakiej przybywający do naszego regionu obywatele Ukrainy doświadczają od Polaków, w tym mieszkańców Przemyśla. Ale nie można też zapominać o tym, ile dobrego robią również dla naszych dzieci. Przykładem jest niedawna akcja Prywatnego Przedszkola im. Marii Montessori w Przemyślu.

W lutym wspomniana placówka wspólnie z Fundacją Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym „jerzyk” w Przemyślu, sfinalizowała zbiórkę rzeczową dla małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio.

Organizatorom zależało na otwarciu serc mieszkańców na potrzeby drugiego człowieka, w szczególności małych pacjentów przemyskiego szpitala, przebywających na oddziale chorób dzieci z pododdziałem pulmonologii dziecięcej.

Udało się zebrać: chusteczki nawilżające, żele do mycia ciała, szampony, kremy, pudry, pieluchy, oliwki i tym podobne artykuły. Wszystkie produkty, przyniesione przez dzieci i ich rodziców do przedszkola, zostały przekazane szpitalnemu oddziałowi, na którym hospitalizowani są mali pacjenci.

– Zarząd Fundacji „jerzyk”, dyrekcja i wszyscy pracownicy Prywatnego Przedszkola im. Marii Montessori serdecznie dziękują darczyńcom, a w szczególności rodzicom oraz sympatykom przedszkola za pomoc w zbiórce i wspaniały odzew na apel – poinformowali organizatorzy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości