Reklama

Przemyscy muszkieterowie z workiem medali w Szczucinie

Znakomicie na badmintonowych kortach Junisa w Szczucinie zaprezentowali się trzej zawodnicy klubu Badminton Przemyśl.

Aleksander Bandrowicz w kategorii U-15 oraz Kacper Drymajło i Szymon Kazimir (obaj w kategorii U-19) rozegrali bardzo dobre zawody, pokazując, że aspirują do krajowej czołówki. Najwięcej gier, bo aż 10, w trzech konkurencjach rozegrał Aleksander Bandrowicz. W grze pojedynczej zajął 3. miejsce, w grze podwójnej – w parze z Maksymilianem Pawlikiem ze Stowarzyszenia Beskidzki Klub Badmintona „Set” – 2. miejsce oraz w grze mieszanej – z Mają Paszek (Stowarzyszenie Beskidzki Klub Badmintona „Set” – również 2. miejsce.

Reklama

Szymon Kazimir (pierwszy z lewej) sięgnął po srebro w grze mieszanej z Emilią Kościelniak (obok). Fot. zbiory własne

Kacper Drymajło wraz z Krystianem Wąsikiem (Stal Nowa Dęba) byli bezkonkurencyjni w grze podwójnej, nie dając szans innym duetom. Zajęli 1. miejsce. W grze pojedynczej Kacprowi poszło nieco gorzej i w fazie grupowej musiał uznać wyższość… Krystiana Wąsika. Grę singlową K. Drymajło zakończył na pozycji 4. – 6.

Kacper Drymajło (czwarty z lewej) wywalczył złoty medal w grze deblowej. Fot. zbiory własne

Reklama

Ostatni z przemyskich muszkieterów, czyli Szymon Kazimir wystąpi w grze pojedynczej i mieszanej. W singlu dotarł do finału, ulegając w grze o złoto K. Wąsikowi. Z kolei w grze mieszanej, grając w parze z Emilią Kościelniak (Akademia Sportu Victoria Kiełczów), zajął 2. Miejsce, przegrywając jedynie z parą Jan Wilczek i Julia Oszajca (Skarbek Gogołów).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/04/2024 08:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama