Znakomicie na badmintonowych kortach Junisa w Szczucinie zaprezentowali się trzej zawodnicy klubu Badminton Przemyśl.
Aleksander Bandrowicz w kategorii U-15 oraz Kacper Drymajło i Szymon Kazimir (obaj w kategorii U-19) rozegrali bardzo dobre zawody, pokazując, że aspirują do krajowej czołówki. Najwięcej gier, bo aż 10, w trzech konkurencjach rozegrał Aleksander Bandrowicz. W grze pojedynczej zajął 3. miejsce, w grze podwójnej – w parze z Maksymilianem Pawlikiem ze Stowarzyszenia Beskidzki Klub Badmintona „Set” – 2. miejsce oraz w grze mieszanej – z Mają Paszek (Stowarzyszenie Beskidzki Klub Badmintona „Set” – również 2. miejsce.

Szymon Kazimir (pierwszy z lewej) sięgnął po srebro w grze mieszanej z Emilią Kościelniak (obok). Fot. zbiory własne
Kacper Drymajło wraz z Krystianem Wąsikiem (Stal Nowa Dęba) byli bezkonkurencyjni w grze podwójnej, nie dając szans innym duetom. Zajęli 1. miejsce. W grze pojedynczej Kacprowi poszło nieco gorzej i w fazie grupowej musiał uznać wyższość… Krystiana Wąsika. Grę singlową K. Drymajło zakończył na pozycji 4. – 6.

Kacper Drymajło (czwarty z lewej) wywalczył złoty medal w grze deblowej. Fot. zbiory własne
Ostatni z przemyskich muszkieterów, czyli Szymon Kazimir wystąpi w grze pojedynczej i mieszanej. W singlu dotarł do finału, ulegając w grze o złoto K. Wąsikowi. Z kolei w grze mieszanej, grając w parze z Emilią Kościelniak (Akademia Sportu Victoria Kiełczów), zajął 2. Miejsce, przegrywając jedynie z parą Jan Wilczek i Julia Oszajca (Skarbek Gogołów).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze