Reklama

Przemyski kierowca wydmuchał 3 promile

Wczoraj wieczorem, 12 bm., na ul. Bystrzyckich kierujący osobowym volkswagenem 37-letni przemyślanin został zatrzymany przez policyjny patrol.

Policjanci zwrócili uwagę na dziwne manewry wykonywane przez kierowcę wolkswagena golfa. Gdy odsunęła się szyba w samochodzie, od siedzącego za kierownicą mężczyzny poczuli woń alkoholu.

Miał on 3,04 promila w wydychanym powietrzu!

Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę lekkomyślnemu mężczyźnie i przekazali go rodzinie.

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz nawiązka w wysokości 5000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama