Wczoraj wieczorem, 12 bm., na ul. Bystrzyckich kierujący osobowym volkswagenem 37-letni przemyślanin został zatrzymany przez policyjny patrol.
Policjanci zwrócili uwagę na dziwne manewry wykonywane przez kierowcę wolkswagena golfa. Gdy odsunęła się szyba w samochodzie, od siedzącego za kierownicą mężczyzny poczuli woń alkoholu.
Miał on 3,04 promila w wydychanym powietrzu!
Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę lekkomyślnemu mężczyźnie i przekazali go rodzinie.
Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz nawiązka w wysokości 5000 złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze