Reklama

Przemyski mikst akademickim mistrzem Polski

Reprezentanci UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl Serhij Garist i Emilia Korpus zostali akademickimi mistrzami Polski w badmintonie.

Zawody rozegrane zostały w Ośrodku Kultury i Sportu w podwarszawskiej Zielonce. Przemyślanie nie byli rozstawieni w grze mieszanej. Aby dojść do tytułu mistrzowskiego, musieli pokonać po drodze cztery pary. I to im się udało! Zaprezentowali się znakomicie, nie oddając rywalom ani jednego seta. Wszystkie cztery pojedynki wygrali 2:0. W I rundzie wygrali z duetem Dominik Krzęcio/Zofia Tomczak w setach 21:12, 21:12, w ćwierćfinale uporali się z parą Maciej Królak/Sylwia Sawicka w setach 21:16, 21:18, w półfinale rozgromili mikst Andrzej Huczko/Patrycja Wrońska w setach 21:2, 21:4, zaś w wielkim finale pokonali rozstawionych z nr 1 Partyka Jasa i Paulę Roman w setach 21:10, 21:18.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    FAN - niezalogowany 2017-12-12 22:17:37

    BRAWO BRAWO !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama