Reprezentanci UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl Serhij Garist i Emilia Korpus zostali akademickimi mistrzami Polski w badmintonie.
Zawody rozegrane zostały w Ośrodku Kultury i Sportu w podwarszawskiej Zielonce. Przemyślanie nie byli rozstawieni w grze mieszanej. Aby dojść do tytułu mistrzowskiego, musieli pokonać po drodze cztery pary. I to im się udało! Zaprezentowali się znakomicie, nie oddając rywalom ani jednego seta. Wszystkie cztery pojedynki wygrali 2:0. W I rundzie wygrali z duetem Dominik Krzęcio/Zofia Tomczak w setach 21:12, 21:12, w ćwierćfinale uporali się z parą Maciej Królak/Sylwia Sawicka w setach 21:16, 21:18, w półfinale rozgromili mikst Andrzej Huczko/Patrycja Wrońska w setach 21:2, 21:4, zaś w wielkim finale pokonali rozstawionych z nr 1 Partyka Jasa i Paulę Roman w setach 21:10, 21:18.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BRAWO BRAWO !!!!