Zacny mistrz parkowania przyłapany tuż przy placu Niepodległości w Przemyślu. Jak widać kierujący zostawił 1,5 metra. A nie, pomyłka, 1,5 centymetra wolnej przestrzeni na przejście dla pieszych. Albo matki z wózkiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może jednak nie zasłaniać numeru rejestracyjnego? Takie zdjęcie nic nie mówi o idiocie!
Dobrze zgadzam się z całym pomysłem, ale pokażcie mi gdzie można u nas w Przemyslu normalnie zaparkować, tych miejsc nie ma ,albo jest ich coraz mniej ,to się słyszy znowu że największy parking w centrum chcą zabrać i wybudować hotel ,czy nikt nie widzi problemu,za zbyt długie albo zle parkowanie kaza mandatami ,to niech nasza szanowna władza zrobi coś aby nie było takich idiot... i wkoncu powiększy ilość miejsc a nie zabiera i karze jeszcze za to..
No niestety przesadził ale z drugiej strony jeżdżąc do Przemyśla coś załatwić albo na zakupy to naprawdę nie ma gdzie zaparkować
Dobrze, że do Przemyśla nie ma po co jeździć i czego załatwiać... Brak inwestycji w miejsca do postoju i komunikację ogólnie, to problem wielu miast w Polsce. Nieistniejąca komunikacja publiczna zmusza nas do korzystania z samochodów, których nie ma gdzie w takim pipidówku zaparkować.
Na szczęście, komentarz mówi wiele o komentującym.
Rozwiązaniem jest transport publiczny, ale tego boją się władze w całej Polsce.
Przesada z tym brakiem miejsc do parkowania. Jestem w Przemyślu 3-4 razy w roku i zawsze znajduje miejsce do parkowania zgodne z przepisami. Jednak jak ktoś chce wjechać do sklepu swoim rumakiem to inni mają problem. Przemyśl jest mały miastem i spokojnie można dojść te kilka lub kilkaset metrów tak gdzie się chce. W Warszawie to norma.
do "pipidówczanin" Do Przemyśla jest po co jeździć jest to bardzo ładne miasto i bardzo mili ludzie w nim mieszkają.Można tu spędzić miło czas.
mniej wieśniaków w mieście więcej miejsc na parkingu więcej pracy mniej korków
Na Rybim Placu winien powstać parking podziemny.
@Marek, może właśnie na tym polega Twój problem - jesteś w Przemyślu 3-4 razy w roku. Dlatego nie widzisz problemu. Na placu rybim powinien powstac parking pietrowy, a ewentualny hotel - po drugiej stronie ulicy, w miejscu, gdzie miała (ma?) powstać Galeria Przemyśl. Skoro miasto próbuje się nazywać turystycznym, to parkingów jest zdecydowanie za mało. Turysta nie będzie szukać miejsca parkingowego na zasaniu, tylko w centrum. A o to ciężko na ten moment.
a ty mikolaj, kto ty, a ty poliak czy iwan?
Może jednak nie zasłaniać numeru rejestracyjnego? Takie zdjęcie nic nie mówi o idiocie!
Dobrze zgadzam się z całym pomysłem, ale pokażcie mi gdzie można u nas w Przemyslu normalnie zaparkować, tych miejsc nie ma ,albo jest ich coraz mniej ,to się słyszy znowu że największy parking w centrum chcą zabrać i wybudować hotel ,czy nikt nie widzi problemu,za zbyt długie albo zle parkowanie kaza mandatami ,to niech nasza szanowna władza zrobi coś aby nie było takich idiot... i wkoncu powiększy ilość miejsc a nie zabiera i karze jeszcze za to..
No niestety przesadził ale z drugiej strony jeżdżąc do Przemyśla coś załatwić albo na zakupy to naprawdę nie ma gdzie zaparkować