Reklama

Przemyski mistrz parkowania

Zacny mistrz parkowania przyłapany tuż przy placu Niepodległości w Przemyślu. Jak widać kierujący zostawił 1,5 metra. A nie, pomyłka, 1,5 centymetra wolnej przestrzeni na przejście dla pieszych. Albo matki z wózkiem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szofer - niezalogowany 2017-03-16 11:52:19

    Może jednak nie zasłaniać numeru rejestracyjnego? Takie zdjęcie nic nie mówi o idiocie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Asia - niezalogowany 2017-03-16 12:30:02

    Dobrze zgadzam się z całym pomysłem, ale pokażcie mi gdzie można u nas w Przemyslu normalnie zaparkować, tych miejsc nie ma ,albo jest ich coraz mniej ,to się słyszy znowu że największy parking w centrum chcą zabrać i wybudować hotel ,czy nikt nie widzi problemu,za zbyt długie albo zle parkowanie kaza mandatami ,to niech nasza szanowna władza zrobi coś aby nie było takich idiot... i wkoncu powiększy ilość miejsc a nie zabiera i karze jeszcze za to..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aniela - niezalogowany 2017-03-16 12:35:11

    No niestety przesadził ale z drugiej strony jeżdżąc do Przemyśla coś załatwić albo na zakupy to naprawdę nie ma gdzie zaparkować

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości