Sporych rozmiarów drzewko bożonarodzeniowe przyozdobione śnieżynkami tradycyjnie już zdobi starówkę. Rozświetlone miśki potowarzyszą nam przez czas świąt i chwilę dłużej.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nuuuda. Może jeszcze przyprowadzicie niedźwiedzia z Cisowej.... Pewnie byłoby weselej.
Pewnie masz ciekawsze propozycje? Tylko przypadkowo zapomniałeś się nimi podzielić. Boże, jakie to żałosne! Znowu sytuacja typu : "są ozdoby i to nowe, bo z zeszłego roku - nuuuda, - nie byłoby ozdób - dziadostwo" Weźcie się ludzie ogarnijcie!
Usunąć niedźwiadka, który obrócił się d... do magistratu. On jest pewnie z totalnej opozycji.
No to czekamy tylko na coroczne życzenia noworoczne o 12.00 ...
Byłem ostatnio w Krakowie. Tam to jest piękna choinka (na placu przed dworcem i galerią).https://s20.postimg.org/h7a1dnsnx/sznibo_32_of_34.jpgA u nas stara, brzydka bida...
znowu to samo
Nuuuda. Może jeszcze przyprowadzicie niedźwiedzia z Cisowej.... Pewnie byłoby weselej.
Pewnie masz ciekawsze propozycje? Tylko przypadkowo zapomniałeś się nimi podzielić. Boże, jakie to żałosne! Znowu sytuacja typu : "są ozdoby i to nowe, bo z zeszłego roku - nuuuda, - nie byłoby ozdób - dziadostwo" Weźcie się ludzie ogarnijcie!