Reklama

Przemyski szpital czeka na panów. Zapisz się na bezpłatne badania urologiczne

23/11/2023 14:05

1 grudnia – tę datę w swoim kalendarzu powinni zaznaczyć czerwonym flamastrem panowie, którzy przekroczyli czterdziestkę i chcą zadbać o własne zdrowie. Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu zaprasza tego dnia w swoje progi na bezpłatne badania urologiczne.

Rak prostaty jest najczęściej rozpoznawanym nowotworem złośliwym u mężczyzn, a listopad jest miesiącem, w którym szczególnie dba się o podniesienie świadomości panów, ale i całego społeczeństwa, o męskich chorobach, które z powodzeniem można wykryć na wczesnym etapie, poddając się regularnym badaniom profilaktycznym.

Idąc tym tropem szpital przy Monte Cassino apeluje do mężczyzn, by trzymali rękę na pulsie i skorzystali z okazji do darmowych badań i konsultacji, zaplanowanych na 1 grudnia (start g. 15).

Reklama

Tego dnia można liczyć na wykonanie bezpłatnie badania PSA z krwi, podstawowego badania urologicznego i konsultację lekarską. Wcześniej należy się jednak zapisać, bowiem liczba miejsc jest ograniczona.

– Zapisy prowadzone będą w dniach od 27 do 30 listopada, w godzinach od 8.30 do 9.30 pod numerem telefonu 16 677 50 41. Zapraszamy wszystkich panów – informuje Paweł Bugira, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama