Reklama

Przemyski szpital przedłuża wstrzymanie przyjęć pacjentów na 2 oddziałach

Do 2 listopada przedłużone zostaje wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddział Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz na Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.

Decyzja podyktowana jest tym, że u części personelu i pacjentów wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, jednocześnie część kadry medycznej przebywa na zwolnieniach.

Uwaga! Ograniczenie nie dotyczy przyjęć pacjentów z ostrym zespołem wieńcowym do Pododdziału Kardiologii Inwazyjnej.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asdf - niezalogowany 2020-10-29 23:28:20

    Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pacjent - niezalogowany 2020-10-30 12:26:52

    Dziś na Monte  przywiozłem mamę 86  lat na planowaną  wizytę przesuwaną przez szpital 3 raz .Prxychodzimy , pana doktora nie ma proszę przyjść za tyd. Bez wcześniejszego powiadomienia bez słowa przepradzam .Tak naprawdę to wsztscy w d. mają chorych.Tylko wielkie dzopki odstawiają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pacjent - niezalogowany 2020-10-31 09:31:53

    a dlaczego personel SOR będący na pierwszej linii w związku z covidem nie chodzi w białych kombinezonach tylko w zwykłych?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości