Do 2 listopada przedłużone zostaje wstrzymanie przyjęć pacjentów na Oddział Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz na Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.
Decyzja podyktowana jest tym, że u części personelu i pacjentów wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, jednocześnie część kadry medycznej przebywa na zwolnieniach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Dziś na Monte przywiozłem mamę 86 lat na planowaną wizytę przesuwaną przez szpital 3 raz .Prxychodzimy , pana doktora nie ma proszę przyjść za tyd. Bez wcześniejszego powiadomienia bez słowa przepradzam .Tak naprawdę to wsztscy w d. mają chorych.Tylko wielkie dzopki odstawiają.
a dlaczego personel SOR będący na pierwszej linii w związku z covidem nie chodzi w białych kombinezonach tylko w zwykłych?
Demonstracje w maskach i w odległości na powietrzu to nie jest jakieś wielkie zagrożenie koronawirusem - ocenił prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Dziś na Monte przywiozłem mamę 86 lat na planowaną wizytę przesuwaną przez szpital 3 raz .Prxychodzimy , pana doktora nie ma proszę przyjść za tyd. Bez wcześniejszego powiadomienia bez słowa przepradzam .Tak naprawdę to wsztscy w d. mają chorych.Tylko wielkie dzopki odstawiają.
a dlaczego personel SOR będący na pierwszej linii w związku z covidem nie chodzi w białych kombinezonach tylko w zwykłych?