Od 26 do 29 października Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu wstrzymujemy przyjęcia pacjentów na Oddział Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz na Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii. UWAGA: nie dotyczy to pacjentów z ostrym zespołem wieńcowym do Pododdziału Kardiologii Inwazyjnej.
Z kolei od jutra, 27 bm., szpital wstrzymuje do odwołania udzielanie świadczeń zdrowotnych w Pracowni Endoskopii dla pacjentów w trybie ambulatoryjnym.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a wystarczyło nie likwidować szpitala na słowackiego - dziś przydałoby się całemu regionowi tych kilka wyposażonych, niezależnych budynków .
Sytuacja w ochronie zdrowia opanowana tylko pacjenci umierają.
Podziękujmy panom z pisu.Największe szkodniki w tym mieście
Ktoś nie miał mózgu likwidując szpital na Słowackiego.
"Uzdrowiciele" przemyskiego szpitalnictwa z PiS-owskiego nadania znakomicie wywiązali się z powierzonej im misji. Nie tylko oni, skoro w całej Polsce za rządów PiS z lat 2005-2007 i "dobrej zmiany" szlag trafił 235 szpitali i kilkadziesiąt tysięcy łóżek.
Wstrzymują przyjęcia niech podadzą nr telefonu do św.Piotra
Trele morele pier du pier du parodnia - poradnia śmiechu warte przez telefon to się można umówić na spotkanie a nie kogoś leczyć
Był szpital i nie ma szpitala.
a wystarczyło nie likwidować szpitala na słowackiego - dziś przydałoby się całemu regionowi tych kilka wyposażonych, niezależnych budynków .
Sytuacja w ochronie zdrowia opanowana tylko pacjenci umierają.