Reklama

Przemyski szpital wstrzymuje przyjęcia pacjentów na 2 oddziałach

Od 26 do 29 października Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu wstrzymujemy przyjęcia pacjentów na Oddział Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz na Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii. UWAGA: nie dotyczy to pacjentów z ostrym zespołem wieńcowym do Pododdziału Kardiologii Inwazyjnej.

Z kolei od jutra, 27 bm., szpital wstrzymuje do odwołania udzielanie świadczeń zdrowotnych w Pracowni Endoskopii dla pacjentów w trybie ambulatoryjnym.

Decyzje są odpowiedzią na zakażenie części personelu i pacjentów wirusem SARS-CoV-2. Szpital musi przeprowadzić wymagane procedury. Przypomina natomiast o możliwości korzystania z porad telefonicznych w poradniach specjalistycznych.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Asdf - niezalogowany 2020-10-26 23:05:28

    Był szpital i nie ma szpitala.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszczuch - niezalogowany 2020-10-27 00:28:27

    a wystarczyło nie likwidować szpitala na słowackiego - dziś przydałoby się całemu regionowi tych kilka wyposażonych, niezależnych budynków .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    X - niezalogowany 2020-10-27 03:17:44

    Sytuacja w ochronie zdrowia opanowana tylko pacjenci umierają.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości