Od jutra (9 października) szpital wojewódzki w Przemyślu wstrzymuje przyjęcia planowe na oddziały.
„W związku ze zwiększonym zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, z dniem 9 października 2020 r. wstrzymuje się przyjęcia planowe do oddziałów Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, za wyjątkiem przyjęć w trybie nagłym lub w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia” – czytamy w komunikacie na stronie placówki.
Ograniczenie nie dotyczy Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii. Jego pacjenci będą przyjmowani zgodnie z terminarzem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To oddajcie moje pieniadze ktore place na ubezpieczenie !!!!
Maseczkę założę sobie sam.Ręce umyję sobie sam.Stać mnie także na samodyscypline.To mogę sam i to zrobie.Ale rząd obiecywał mi i nam wszystkim wiele a nie zrobił nic lub prawie nic.Zakupił lipne testy masowo wycofywane ze szpitali,lipne maseczki nie chroniace przed niczymlipne kombinezony medyczne dla personelu medycznego Ale zrobił to za prawdziwą kasę za prawdziwą kasę wielokrotnie przepłacając od mafii i przestępców. Sa też drobnostki jak;Lekarstwa na ukończeniu;Miejsca w szpitalach na ukończeniuCałkowity brak izolatorium ,które bardziej niż pewne bedzie konieczneA robi jedno -STRASZY- ze bedzie nas karał za byle co i to nawet niezgodnie z obowiązującym prawem tylko na podstawie swojego widzi mi się.
Poród to raczej nie jest planowe przyjęcie, no chyba, że się umówiłaś na lewą cesarkę. Biedne dziecko...
Jagby prawo nie obowiązywało toby nie karali jełopie
W lipcu było tak pięknie i obiecująco pan premier zapewniał- odp w linku - https://www.youtube.com/watch?v=y4OGagTTbrk&ab_channel=TARNOGORSKI
Do prac pasem tobie pala i zimna woda analfabeto ! najpierw naucz sie pisac !
Rząd nie zrobił nic w kwestii przygotowania do pandemi służby zdrowia. Oby ten pisowski elektorat nie musiał przekonać się o tym na własnej skórze. Co do szpitala przemyskiego to jedna wielka improwizacja i ściema. Nie testują personelu brakuje wszystkiego. Ale dyrekcja twierdzi co innego tak samo jak i cały ten pseudo rząd.
Na TVPINFO PiS wczoraj była pewna informacja, że pandemia wygasa. Dzisiaj będzie tylko 5 tys. nowych przypadków. Une naprawdę mówią prawdę.
Znowu trzeba będzie śpiewać na balkonach, lekarzom za ich ciężką,wyczerpującą i niebezpieczną pracę.
Możecie sobie pisać co chcecie, a taki,, bobas,, i tak szczęśliwy. I tak wszystko kojarzy mu się z polityką i nikt mu nie wmówi, że czarne to czarne a białe to białe.
Planowa "cesarka" ??Cóż, przyjdzie normalnie urodzić.Życzę zdrowia.
Może to i dobrze, więcej ludzi będzie żyło
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itpNARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie jeden wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje... A drugi robi wałek na respiratorach na 160 milionów(!!!) i też mu włos z głowy nie spadł.
Powaleni już są calkowicie
To oddajcie moje pieniadze ktore place na ubezpieczenie !!!!
To gdzie mam rodzic w aucie?