Reklama

Przemyski szpital wstrzymuje przyjęcia planowe

08/10/2020 17:00

Od jutra (9 października) szpital wojewódzki w Przemyślu wstrzymuje przyjęcia planowe na oddziały.

„W związku ze zwiększonym zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19, z dniem 9 października 2020 r. wstrzymuje się przyjęcia planowe do oddziałów Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, za wyjątkiem przyjęć w trybie nagłym lub w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia” – czytamy w komunikacie na stronie placówki.

 

Ograniczenie nie dotyczy Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii. Jego pacjenci będą przyjmowani zgodnie z terminarzem.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jana - niezalogowany 2020-10-08 18:16:16

    Powaleni już są calkowicie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    GOSC - niezalogowany 2020-10-08 18:40:08

    To oddajcie moje pieniadze ktore place na ubezpieczenie !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anka - niezalogowany 2020-10-08 18:54:11

    To gdzie mam rodzic w aucie? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości