Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu poinformował dziś, 2 listopada, że od wtorku wznawia przyjęcia pacjentów na 2 oddziały. Są to Oddział Kardiologii z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz Oddział Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo za odwage do ratowania życia!