Reklama

Przemyśl w roku 1988. Brak cukru i zwyczajnej [WIDEO]

Archiwalne wiadomość z grodu nad Sanem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    OLEK - niezalogowany 2018-03-21 18:55:39

    Dzisiaj jest brak perspektyw dla ludzi młodych 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-03-21 19:19:50

    Brak kiełbasy, to właśnie o to chodzi, żeby tak było. No a co dzisiaj mamy ?!? Szeroki i nieograniczony dostęp do tego sfermentowanego gówna !!!PO ZJEDZENIU TEJ KIEŁBASY DOSTANIESZ RAKA! - FAKT.PLYOUTUBE.COM - ŚMIERDZĄCE WĘDLINY (CZ. 1/2)YOUTUBE.COM - LA AFERRA - ŚWINIOBICIE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    q - niezalogowany 2018-03-21 21:47:19

    budowa osiedla Rycerskie mialem wtedy 8 lat i bawilem sie tam w chowanego :) piekne czasy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości