– Sytuacja różni się od tej z marca czy kwietnia, wtedy wirus wybuchał w ogniskach, dziś jest szeroko rozpowszechniony, więc musimy przerwać tę transmisję. Powodzenie zależy od tego, czy jako społeczeństwo będziemy przestrzegać zakazy, nakazy i zalecenia – od naszej solidarności w obliczu epidemii – powiedział przed chwilą podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.
✔ Na 16 miast wojewódzkich 11 znalazło się w strefie czerwonej
✔ Jeśli nie uda się zatrzymać narastania liczby zakażeń, rząd rozważy wprowadzenie nauki zdalnej na wszystkich poziomach kształcenia
✔ – Kto może, niech zostanie w domu! – apeluje premier
✔ W każdym województwie powstanie szpital koordynacyjny, a w nim dodatkowe stanowiska intensywnej terapii dla pacjentów zarażonych koronawirusem. Dzięki zwiększeniu liczby szpitali liczba dostępnych łóżek również będzie większa.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl w ogule powinno się ogrodzić murem 20 lat temu i oprowadzać turystów i pokazywać jak wygląda miasto zarządzane przez biskupa i jego popleczników ,i tak jest spisane na straty więc czerwona strefa to jest w Przemyślu od kilkunastu lat
Kłamstwo goni kłamstwo jeszcze nie tak dawno mówił co innego Przykład w linku https://www.youtube.com/watch?v=_GrOQLIendI&ab_channel=Bagnowka
Pan premier złożył ręce jak do modlitwy tylko różańca mu brakuje czy to jakieś zadośćuczynienie
Nikogo nie powinno dziwić. W końcu to kłamca-recydywista z wyrokami.
Kto może, niech zostanie w domu-mówi premier. Roxumiem ,że szkół podstawowych to nie dotyczy. Niech się zarazaja!
Mamy teraz ten wspaniały dobrobyt lockdown powtórka z wiosny okopać się i wywiesic biała chorągiew i ogłosić upadłość i abdykację przez większość firm
To teraz może być tak jak w Opolu - https://www.prostozopolskiego.pl/2020/10/piec-radiowozow-na-sygnale-do-jednego-mezczyzny-bez-maseczki-zdjecia-wideo/
Polecam fragment filmu, który odzwierciedla obecną sytuację - https://www.youtube.com/watch?v=bL1YcHGiYOg&ab_channel=BartoszJastrz%C4%99bski
Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itpNARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje...
Odniesienie do punktu 5 raz Gościa raz jj-Ludziom wyprzedano za bezcen prawie cały majątek narodowy(Lasów Państwowych i LOTu nie zdążył) a jeden rudy sparciały ryj paraduje ze swoją świtą PO po Brukseli i życzy Polsce wszystkiego najgorszego.
W ogóle to obserwatorze ustaw sobie na kompie,poprawianie błędów
Odniesienie do punktu 5 raz Gościa raz jj-Ludziom wyprzedano za bezcen prawie cały majątek narodowy(Lasów Państwowych i LOTu nie zdążył) a jeden rudy sparciały ryj paraduje ze swoją świtą PO po Brukseli i życzy Polsce wszystkiego najgorszego
Pojawiła się nowa branża usługowa. Ostatnie ogłoszenie: "Jestem staruszkiem i pomagam robić zakupy między 10-12. W przypadku większych zakupów korzystam z pomocy kolegów z Domu Seniora".
Jeeebacc morawieckiego I cala rodzinka jegoooo
Jeebacc morawieckiego I cala rodzine jegooo
Czy bezskutecznie próbowałeś uzyskać pożyczki z banków? Pilnie potrzebujesz pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub założenie własnej firmy? Uzyskaj pożyczkę od jednej z wiodących firm pożyczkowych w Wielkiej Brytanii. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z poniższymi danymi:Strona internetowa: 24hourservce.comemail: info@24hourservce.comNumer Whatsapp: +447451283532
niezła ściema, media wygrały
Przemyśl w ogule powinno się ogrodzić murem 20 lat temu i oprowadzać turystów i pokazywać jak wygląda miasto zarządzane przez biskupa i jego popleczników ,i tak jest spisane na straty więc czerwona strefa to jest w Przemyślu od kilkunastu lat
Kłamstwo goni kłamstwo jeszcze nie tak dawno mówił co innego Przykład w linku https://www.youtube.com/watch?v=_GrOQLIendI&ab_channel=Bagnowka