W Szczekocinach koło Zawiercia odbyły się 83. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Po raz kolejny kapitalnie w kategorii masters (V; powyżej 50 lat) spisał się przemyślanin Krzysztof Gierczak, który do arcybogatej kolekcji trofeów dodał kolejny – tytuł mistrzowski.
W mistrzostwach Polski udział wzięło ponad 600 zawodniczek i zawodników we wszystkich kategorii wiekowych, jakie rozgrywane są wśród amatorów, i w kategorii masters. Impreza adresowana była zarówno dla profesjonalnych kolarzy w różnych kategoriach wiekowych, jak i do amatorów oraz mastersów, pragnących sprawdzić swoje umiejętności na wymagającej trasie cyclocrossu.
Wyścig w kategorii masters V (powyżej 50 lat) inaugurował całą imprezę. Na starcie stanęło kilkunastu zawodników, w tym jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych, czyli Krzysztof Gierczak, który przed laty występował w barwach Przemyskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Olimpionik”, a obecnie reprezentuje EKO Line Zryw Buszkowiczki MTB Team. Po raz n-ty w swojej przebogatej karierze spisał się znakomicie, nie pozostawiając złudzeń rywalom. Na trudnej, wymagającej, technicznej trasie o początku dyktował warunki i pewnie jako pierwszy przekroczył linię mety.
Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Trenerze gratuluję - były podopieczny z czasów klubu na byłej Polnej - skromny z Pana gość był zawsze, ale serducho miał i ma Pan wielkie do sportu - pozdrawiam.
zgadzam sie w stu procentach . kiedys tez trenowalem jeszcze w polnej ,niesamowite czasy .zrowia
Gratulacje.
Czas napełnić puchar.Gratuluje
Panie Trenerze gratuluję - były podopieczny z czasów klubu na byłej Polnej - skromny z Pana gość był zawsze, ale serducho miał i ma Pan wielkie do sportu - pozdrawiam.