Końcem lutego br. w hali sportowej w Grodzisku Dolnym odbyły się III Mistrzostwa Podkarpacia w halowej piłce nożnej dziewcząt U-13. Wystąpiła w nich reprezentacja Gminy Przemyśl, która była o krok od miejsca na podium.
Imprezę zorganizowała gmina Grodzisko Dolne oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W zawodach wzięło udział siedem dziewczęcych zespołów: Orlik Harasiuki, Sparta Biłgoraj, Resovia Rzeszów, Sokół Kolbuszowa, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Akademia Piłkarska Sanok oraz Gmina Przemyśl.
Turniej był długi i bardzo wyczerpujący, bo zespoły[paywall] grały systemem ,,każdy z każdym”. Reprezentacja Gminy Przemyśl wygrała 4:0 z AP Sanok, 1:0 z Sokołem, zremisowała 0:0 ze Spartą, 2:2 z Grodziszczanką oraz przegrała 0:2 z Resovią i 0:2 z Orlikiem.
Te wyniki pozwoliły zająć najgorsze z możliwych lokat, bo 4. miejsce. Zwyciężył zespół Orlika Harasiuki, dystansując Resovię i gospodynie z Grodziska Dolnego.
Zespół Gminy Przemyśl składał się z dziewcząt z: Ujkowic, Nehrybki i Przemyśla, a wystąpił w składzie: Karolina Zajączkowska, Aleksandra Sanocka (bramkarki) oraz Magdalena Łuc, Lucyna Fac, Kinga Wesołowska, Kornelia Czyżowska, Aleksandra Drymajło, Żaneta Staniszewska, Gabriela Buczkowska, Oliwia Serafin, Patrycja Dańko, Justyna Jacuła, Martyna Fiałkiewicz. Opiekunami ekipy są Bartosz Krucan i Krzysztof Jędruch. Warto dodać, że najlepszą bramkarką turnieju wybrana została Karolina Zajączkowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze