Ponad 200 osób wzięło udział dzisiaj (21 marca br.) w trzeciej edycji akcji charytatywnej pod hasłem „Pomaganie przez bieganie”, tym razem w wersji przeszkodowej. Imprezę na nadsańskich bulwarach zorganizowali – Klub Sportowy Wataha OCR Przemyśl na czele z Pawłem Kanieckim oraz Stowarzyszenie „Przemyskie Serca”.
Wydarzenie miało charakter otwarty – udział mógł wziąć każdy: zarówno osoby aktywnie uprawiające sport, jak i mieszkańcy, którzy chcieli wesprzeć inicjatywę poprzez udział w biegu lub kibicowanie zawodnikom. Na starcie stanęli więc i starsi, i młodsi. I osoby, które Z bieganiem są za pan brat, i osoby, które dopiero się wdrażają.
Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Benicie i Olivierowi Janickim, którzy zmagają się z rzadką chorobą genetyczną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze