Reklama

„Przeszkody są tylko w głowie…” Pomagali Benicie i Olivierowi. Po raz trzeci [ZDJĘCIA, WIDEO]


Ponad 200 osób wzięło udział dzisiaj (21 marca br.) w trzeciej edycji akcji charytatywnej pod hasłem „Pomaganie przez bieganie”, tym razem w wersji przeszkodowej. Imprezę na nadsańskich bulwarach zorganizowali – Klub Sportowy Wataha OCR Przemyśl na czele z Pawłem Kanieckim oraz Stowarzyszenie „Przemyskie Serca”.


Wydarzenie miało charakter otwarty – udział mógł wziąć każdy: zarówno osoby aktywnie uprawiające sport, jak i mieszkańcy, którzy chcieli wesprzeć inicjatywę poprzez udział w biegu lub kibicowanie zawodnikom. Na starcie stanęli więc i starsi, i młodsi. I osoby, które Z bieganiem są za pan brat, i osoby, które dopiero się wdrażają.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Benicie i Olivierowi Janickim, którzy zmagają się z rzadką chorobą genetyczną.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/03/2026 11:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama