Reklama

Przeworskie targowisko wznawia działalność

Od jutra, 22 kwietnia, na targowisku przy ul. Kąty w Przeworsku znowu będzie można zrobić zakupy.

Handel musi się oczywiście odbywać z zachowaniem obowiązujących obostrzeń.

Należy pamiętać, że: obowiązkiem sprzedawcy jest: posiadanie na stoisku płynu do dezynfekcji; używanie jednorazowych rękawiczek i masek; podawanie i pakowaćnie produktów, tak aby ograniczyć kontakt klienta z żywnością

obowiązkiem kupujących, którzy nie posiadają rękawiczek, jest zdezynfekowanie rąk; muszą mieć zasłonięte usta i nos

 należy zachować bezpieczną odległość min. 2 m od każdej osoby, podobnie 2 m odległości pomiędzy stoiskami

przy stoisku mogą się znajdować max. 4 osoby – czyli jednorazowo na terenie targowiska może przybywać max. tyle osób, ile wynosi liczba stoisk x 4


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama