Reklama

Przyczepa odpięła się od busa, uderzyła w citroena

Do niecodziennego zdarzenia doszło na DW 835 w Rudce.

– Z iveco daily, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, odpięła się jednoosiowa przyczepka i uderzyła w jadącego z naprzeciwka citroena jumpera.  Na szczęście w wyniku tego zdarzenia kierujący citroenem, 55-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego, który podróżował sam, nie doznał żadnych obrażeń – informuje oficer prasowy mł.asp. Renata Jaremko.

Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    apo - niezalogowany 2017-02-23 12:00:35

    Bład który popełnia 99% kierowców - czyli zapinanie linki zabezpieczającej na hak zamiast do osobnego oczka!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adod - niezalogowany 2017-02-23 23:51:25

    A masz to oczko? nie każdy hak je ma, problem w tym że gość pewnie wogóle nie zapiął tej linki bądź jej nie miał.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2017-03-04 19:21:29

    na tej Rudce to się dzieje a, za sklepem dalej chlają.Już ich niewielu  bo abraham powołał do siebie  ale jest taka zelazna paka i chlają  aż miło

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości