Reklama

Przypominamy! Place zabaw, parki, plenerowe siłownie zamknięte!

04/04/2020 10:39

Od ubiegłego tygodnia wszystkie funkcjonujące w mieście place zabaw, ogródki jordanowskie i plenerowe siłownie są zamknięte.

Zabronione jest korzystanie z nich, a łamiąc zakaz, narażamy się na kary finansowe. W pierwszych dniach obowiązywania zakazu strażnicy miejscy jedynie pouczali tych, którzy przebywali na terenie tych obiektów. Teraz będą karać mandatami.


fot.Jacek Szwic
Nie można korzystać z siłowni w miejskim parku.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2020-04-04 12:00:58

    Masakra rząd robi z nami co chce wszędzie zakazy na spacer do lasu nie wolno iść na rowerze też nie wolno jeździć itp. ale na święta do kościoła 50 osób może pójść i na wybory też bo wtedy wirus będzie miał wolne i nie będzie się rozprzestrzeniał 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-04-04 13:53:22

    Zakazy to jedyny skuteczny sposób by w miarę szybko ograniczyć zarazę i tego powinniśmy się trzymać i   przestrzegac.50 osób w kościele na świeta  oczywiscie prawie wszyscy emeryci.A to znaczy,że wyborów nie będzie i emeryci sa już obecnie niepotrzebni i przyśpieszona zostanie ich selekcja przy wykorzystaniu koronowirusa. Prawie genialne.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zbig - niezalogowany 2020-04-04 13:55:10

     Od "zawsze" ludzie przechodzili przez Park Lubomirskich z ul. I Armii WP do ul. Batorego, dzisiaj nie ma możliwości,  ( nie  mówię o przebywaniu w parku w celach rekreacyjnych). Czy  jest to właściwe pojmowanie nakazów władz państwowych ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama