Reklama

Puszkę z marihuaną wyrzucił przez okno

16/03/2016 19:30

26-latek mieszkaniec Gminy Jarosław odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 16 gramów suszu marihuany.

W poniedziałek  policjanci wydziału kryminalnego jarosławksiej policji weszli na teren jednej z posesji w Gminie Jarosław. Drzwi do domu otworzył ojciec 26-latka. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął panikować, otworzył okno wyrzucają puszkę.  Po przeszukaniu w pokoju 26-latka odnaleziono wagę elektroniczną i trzy szklane lufki, a na zewnątrz domu odnaleźli puszkę, w której schowany był susz.
Mieszkańca Gminy Jarosław zatrzymano do wyjaśnienia okoliczności tej sprawy.

Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczone ponad 16 gramów suszu to marihuana. Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających i usłyszał już zarzuty. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.
MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości