24 bm., w godzinach od 9 do 15 w Kolegium Technicznym trwać będą warsztaty i wykłady otwarte organizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską.
Młodzież szkół ponadgimnazjalnych będzie mogła uczestniczyć w cyklu wykładów prowadzonych przez nauczycieli akademickich i zapoznać się z ofertą dydaktycznąa uczelni. Będzie to także szansa, by zwiedzić świetnie wyposażone laboratoria i pracownie badawcze (np. laboratoria automatyki, biologiczne, chemiczne, fizyki metali, pomiarów i sensorów, sterowników, układów płynnych czy żywienia), nowoczesną stację diagnostyczną i wiele innych. Nie zabraknie też konkursów z cennymi nagrodami.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze