Prezydent Robert Choma odniósł się do swoich słów zawartych w ulotce posła Marka Rząsy. Zaznacza, że jego wypowiedź jest prawdziwa, ale nie udziela politykowi PO poparcia w wyborach. „Nie wyrażałem zgody na ujęcie moich słów w materiale, który może być traktowany jako wyborczy” – napisał.
Oświadczenie prezydent Przemyśla zamieścił na swoim profilu na Facebooku. „Słowa jak najbardziej prawdziwe, mówiące o naszych często odmiennych poglądach, ale i udanej współpracy przy wielu projektach i na ich użycie w materiale podsumowującym kadencję Sejmu oraz pracy Pana Posła wyraziłem zgodę” – napisał R. Choma.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo, kurde wreszcie..... niech POseł Rząsa da sobie siana bo i tak nic nie zrobił przez tyle lat....
Zrobił !!! POparł na ten przykład tzw. ubój rytualny czyli mordowanie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem !!! PRAWAZWIERZAT.EU - SEJM KTO POPARŁ UBÓJ RYTUALNY YOUTUBE.COM - UBÓJ RYTUALNY FILM + 18
Nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie - takie "chodzenie pod prąd władzy".Może wtedy ta władza bardziej przychylnym okiem patrzyłaby na Przemyśl i przestałby spadać w rozwoju chociaż już spadł na ostanie miejsce jako region to niżej raczej nie spadnie.Kto na tych wszystkich przepychankach qasi-ambicjonalno-partyjnych traci?
Też mi gwiazda do dawania popoarcia-a Czyje poparcie ma Prezydent?
Fajnie. Ten facet głosował za invitro, za podniesieniem wieku emeytalnego do 67 lat więc ...... co popieramy ? Ja popieram kandydata na posła Bogusława Rzońcę ! Dlaczego ? Chodćby dlatego, że Kuchciński mieszkający (jakby kto nie wiedział) w Warszawie chciał wyciąć Bogdana z listy. Kto przeciw Kuchcińskiemu ten mój przyjaciel ! Ta joj !
KUCHCINSKI NIE MIESZKA W WARSZAWIE TYLKO W PRZEMYSLU
To ze P.Marek Rząsa nic nie zrobił dla Przemysla to fakt.On juz taki jest i przeleciał wszystkie partie szukaja ciepłego stołka i nie wazne z jaka ideologia.Jednego nie mozna mu zarzucic,ze był konfidentem w przeciwienstwie do P Chomy.
Brawo, kurde wreszcie..... niech POseł Rząsa da sobie siana bo i tak nic nie zrobił przez tyle lat....
Zrobił !!! POparł na ten przykład tzw. ubój rytualny czyli mordowanie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem !!! PRAWAZWIERZAT.EU - SEJM KTO POPARŁ UBÓJ RYTUALNY YOUTUBE.COM - UBÓJ RYTUALNY FILM + 18
Nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie - takie "chodzenie pod prąd władzy".Może wtedy ta władza bardziej przychylnym okiem patrzyłaby na Przemyśl i przestałby spadać w rozwoju chociaż już spadł na ostanie miejsce jako region to niżej raczej nie spadnie.Kto na tych wszystkich przepychankach qasi-ambicjonalno-partyjnych traci?