Reklama

Rowerzysta uderzył w bok samochodu

Do wypadku doszło dziś, 16 bm., tuż po godz. 14.30, w Stalowej Woli przy ulicy Staszica w ciągu Dk 77.

Jadący rowerem 69-letni mężczyzna wjechał w bok peugeota 206, którym jechała 44-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego.
Rowerzysta został ranny i trafił do szpitala. 

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli pracują nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia.

   
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości